Palikite atsiliepimą

Mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl mielai prašome palikti atsiliepimus apie aptarnavimo ir prekių kokybę mūsų parduotuvėse. Tai padaryti galite telefonu 8 800 27777 arba užpildę žemiau esančią formą.
* - Privalomi laukai

Atsiliepimų linija 8 800 27777

Naujienos

2013 - 12 - 02 „Fresh Market“ atidaro trečią Kaune ir devintą Lietuvoje prekybos centrą

Lapkričio 15 dieną Kaune atidaryta nauja šių metų vasaros pradžioje Lietuvoje veikti pradėjusio tinklo „Fresh Market“ parduotuvė. Tai devintasis tinklui priklausantis prekybos centras. Atsižvelgdama į šalies pirkėjų įpročius, jame „Fresh Market“ tinklo valdytoja naujajame prekybos centre siūlo platesnį prekių asortimentą ir toliau didžiausią dėmesį skiria šviežių vaisių ir daržovių už rinkoje konkurencingą kainą tiekimui.

„Gerai išvystyta logistikos sistema ir tai pačiai įmonių grupei, kaip ir „Fresh Market“ prekybos centrai, priklausantis tiekėjas leidžia mums maksimaliai efektyviai paskirstyti ir į parduotuves pristatyti prekes bei vykdyti kitus susijusius darbus. Tai pirkėjams garantuoja aukštą šviežių prekių kokybę bei vienas geriausių kainų rinkoje. Kaip ir jau veikiančiuose prekybos centruose, naujausiame Kaune formuojamas toks prekių asortimentas, kuris tenkintų būtiniausius pirkėjų poreikius bei šiuolaikinio gyvenimo formuojamus lūkesčius“, – sako UAB „Fresh Market“ generalinis direktorius Saulius Urbonas.

Lapkričio mėnesį UAB „Fresh Market“ taip pat užbaigė „Samsono“ parduotuvių perėmimą, o šiais metais ir 2014 m. pradžioje jau yra numačiusi atidaryti dar tris 1000 kv. metrų ploto parduotuves Panevėžyje, dvi Alytuje, po parduotuvę Varėnoje, Telšiuose ir Marijampolėje. Iki kitų metų vidurio „Fresh Market“ tinklą turėtų sudaryti apie 30 parduotuvių visoje Lietuvoje.

Apie „Fresh Market“:

Pirmasis prekybos centras „Fresh Market“ Lietuvoje atidarytas š.m. birželio mėnesį Vilniuje, Žvėryno rajone. Su naujausia parduotuve Kaune, iš viso „Fresh Market“ tinklui priklauso 9 prekybos centrai Vilniaus ir Kauno miestuose, Kauno rajone, Lentvaryje bei Alytuje. Tinklo akcininkė – kompanija „Ipsun Holding Limited“, valdanti didmeninės prekybos vaisiais ir daržovėmis, aliejaus bei bakalėjos prekių importo įmones Lietuvoje bei užsienyje.

Atgal